Травмобезпечна гумова плитка для дитячих майданчиків

Як часто ми, дорослі, забуваємо про тих, кому потрібна турбота і захист завжди. Мова, звичайно ж, йде про наших дітей. Скільки саден і подряпин з’являється на дитячих колінах, ліктях і долоньках після прогулянки на дитячому майданчику ?! Ігрові майданчики в основному покриті піском, гравієм, бруківкою, тобто тими матеріалами, впавши на які, дитина може отримати травму.

Наша компанія піклується про дітей. Ми пропонуємо використовувати травмобезпечну гумову плитку при плануванні не тільки дитячих ігрових зон, але і майданчиків для занять спортом, прогулянок, відпочинку.

Травмобезпечна гумова плитка

Гумова плитка ТМ «УкрПліт» спеціально розроблялася для використання на дитячих і ігрових майданчиках, атракціонах, в місцях активного проведення дозвілля, тобто там, де існує підвищена ймовірність отримання травм, забитих місць. Необхідність застосування спеціального травмобезопасного покриття на ігрових майданчиках складно переоцінити. На жаль, ми не завжди в силах запобігти падінню дітей, проте в наших силах обладнати дитяче простір таким чином, щоб звести ризик отримання травм до мінімуму.

Гумова плитка від виробничої компанії «УкрПліт» не вимагає спеціальних навичок при монтажі і допоможе зробити Вашу майданчик травмобезопасной в лічені години.

Переваги травмобезопасної плити в порівнянні зі стандартними покриттями:

  • Безпена та екологічно чиста;
  • Стійкий до атмосферного впливу;
  • Ефективно захищає при падении;
  • Прекрасні амортизирующіе властивості;
  • Не скользит при попаданні вологи;
  • Володіє хорошими шумопоглинаючими властивостями;
    Легко монтруется;

IMG_0485 IMG_0482

Травмобезпечне покриття — краще покриття для шкіл, своєю структурою нагадує губку, і при правильному ухилі підстави воно замінює складну дренажну систему. Вода проходить крізь наше покриття — в результаті на поверхні не буває калюж! Це дуже зручно, адже тепер на дворовому майданчику можна грати відразу після дощу! Також на покритті не накопичується сміття. А якщо він і з’являється, то його дуже просто видалити потужним напором води або ж звичайної мітлою. На дитячих майданчиках з м’яким покриттям не проростають бур’яни, тварини не використовують майданчики в якості туалету.

Спортивні дитячі майданчики з гумовим покриттям можуть бути декількох квітів, причому офарблюється не готовий виріб, а сама гумова крихта ще на підготовчому етапі. Кольори можна комбінувати, викладати різні малюнки або виділяти ігрові зони на спортивних майданчиках. Фарба покриття стійка до впливу ультрафіолету.

Прийнятна ціна покриття дозволяє раціонально використовувати виділені кошти.

 

Дизайнерська  гумова  плитка УкрПлит-АРТ —  «КЛАССИКИ»  

ART-5

Така плитка не залишить байдужими не тільки дітей, а й дорослих. Сміливі дизайнерські рішення, красива і спокійна колірна гамма прикрасять дозвілля будь-якого, хто проведе його на дитячому майданчику, в зоні відпочинку. Покриття з барвистими малюнками ведмежат, конячок, бджілок та іншими, і, звичайно ж, улюблені всіма класики! Відпочивайте не думаючи про безпеку Ваших дітей, тому що плитка виробництва «УкрПліт» безпечна і екологічна.

Більш детальну інформацію про представлений товар Ви можете знайти на нашому сайті в розділі Прайс-лист.