Автомобільні покришки — цільний джерело другого сиру для резинових покриттів

Переробка автомобільних покришок — оптимальний і економічно вигідний спосіб утилізації відпрацьованих продуктів. В  Україні ця практика сьогодні набула широкого поширення, як і матеріали, отримані з вторсировини.

Найчастіше з шин проводиться крихта, яка виступає підставою для виготовлення спеціальних гумових покриттів для підлоги. Останні підходять для обладнання сотень різних об’єктів — від виробничих приміщень і майстерень до спортивних і дитячих майданчиків. За результатами застосування таких виробів в РФ, експерти з’ясували, що гумова плитка знижує рівень травматизму дітей на 86%. Вона стала єдиною гідною альтернативою по міцності і зносостійкості асфальту і бетону.

Ще одна сфера застосування гумової крихти — укладання асфальтних покриттів. Інноваційні технології зведення доріг, засновані на використанні вторсировини, мають масу переваг. Вони дозволяють отримувати міцні магістралі з терміном експлуатації без ремонту від 10-ти років. З автомобільних шин виділяють не тільки крихту. Покришки є цінним джерелом металевого дроту і ниток. Останні також можуть застосовуватися у виробничій сфері.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*