Дефіцит якісного клею скорегував ринок гумових покриттів

Гумова плитка — відмінне рішення для облаштування тиру. Вона виступає в якості антірікошетного покриття. Монтують її не тільки на підлозі, але і на стінах, і на перекриттях. Це виключає непередбачені відскоки метану снарядів або їх уламків. Вибір товщини плиток залежить від типу застосовуваного в тирі зброї.

Так, в приміщеннях для стрільби пістолетами використовуються вироби товщиною в 20 мм. Якщо передбачається застосування автоматичної зброї, що має ствол від 300 мм, то для обшивки необхідні плити товщі 40 мм.

Вибір на користь гумових покриттів повністю виправдовується. Вироби мають зручні розміри для оснащення будь-яких елементів без суттєвої підгонки. Їх невелика вага дозволяє використовувати для монтажу тільки клейову основу, виключаючи виникнення великих навантажень.

Добре показують себе гумові плити при експлуатації. Вони не схильні до горіння, відмінно поглинають шуми і луну, легко переносять вологу, ультрафіолет, механічні навантаження. Догляд за такими покриттями не представляє складнощів. Їх висока міцність сприяє гасінню кінетичної енергії. При виникненні пошкоджень ремонт виконується з мінімальними витратами за допомогою поліуретанового клею.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*