На що звернути увагу при виборі гумових покриттів

Інноваційні гумові покриття набули широкого поширення. Вони пропонуються покупцям в великому асортименті. Це призводить до появи питань, що стосуються вибору якісного матеріалу. Експерти рекомендують в цій справі враховувати три аспекти — тип і характер гумової крихти, види клею і пігментних барвників.

Якісні покриття виробляються як з перероблених автомобільних шин вітчизняного або зарубіжного походження, так і з EPDM крихти. Оптимальний розмір фракцій повинен становити не більше 5 мм. Переваги такої сировини — тривалий термін експлуатації, можливість багаторазового застосування, невисока вартість, безпеку, зносостійкість, простота монтажу.

У складі якісного матеріалу допускається наявність тільки поліуретанового клею. Це може бути продукт російського або європейського виробництва. Він виключає ймовірність появи різкого запаху. Китайські клейові суміші нерідко наділяють покриття неприємним нав’язливим ароматом. Пігментний барвник визначає колір, його насиченість і стійкість. При виборі плитки потрібно звернути увагу на рівномірність фарбування. Наявність темних або світлих плям свідчить про погану якість барвника.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*