Про монтаж безшовного гумового покриття

Монтаж безшовного гумового покриття (Крошка для бесшовного покрытия) — хороший спосіб упорядкувати дачну ділянку — зону біля басейну, дитячий майданчик і т. Д. Але, щоб воно прослужило довго, необхідно грамотно підійти до питання його настилания. Укладання крихти схожа з облаштуванням наливних підлог. Але є у неї і деякі особливості.

Головними факторами правильного монтажу є підготовка підстави, заміс суміші і укладання. Гумова крихта, сполучена з поліуретаном, підходить для твердих базових основ. Останні повинні бути рівними, очищеними від сміття і ретельно прогрунтувати. На них тонким і рівномірним шаром наноситься суміш з гуми. При замішуванні матеріалів необхідно суворо дотримуватися пропорції інгредієнтів, рекомендовані виробником. Інакше передбачити результат робіт неможливо.

Щоб забезпечити надійне зчеплення гумової суміші з основою, потрібно провести трамбування. Цей процес повинен бути дуже точним з технологічного боку. Недостатні зусилля можуть привести до відшарування покриття. Надмірний тиск позбавляє підлогу водопроникності. При відсутності спеціальних знань, досвіду і обладнання монтаж безшовних підлог варто довірити професіоналам.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*