Як правильно доглядати за гумовою плиткою на дитячому майданчику

Гумові плитки вже не один рік вважаються найбезпечнішим і недорогим покриттям для дитячих майданчиків. Термін служби виробів становить не одне десятиліття, що тільки розширює перспективи їх застосування. Свою лепту вносить і невибагливість покриття в догляді. На дитячому майданчику воно забруднюється досить швидко. Виробники рекомендують не затягувати з усуненням бруду і пилу. Для видалення буде достатньо звичайної води. Оптимальний варіант — полив гумового покриття з шланга, до поверхні елементів його не слід підносити ближче ніж на 30 см.

Обмежень в застосуванні для гумової плитки миючих засобів не передбачено. Можна використовувати стандартні засоби для виведення сильних забруднень. Очищати покриття від снігу металевими скребками або лопатами не варто, це може призвести до його пошкодженням.

Для максимальної зручності експлуатації і догляду монтаж гумової плитки рекомендується проводити з ухилом. Це забезпечить безперешкодний стік води і швидке висихання поверхні. В процесі експлуатації плитка не потребує заповненні структури, її кольорове виконання характеризується стійкістю до прямого УФ-випромінювання протягом тривалого часу.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*